Yasin Gurme Kaburga Kıyma - Yasin Gurme

YASİN GURME KABURGA KIYMA

YASİN GURME KABURGA KIYMA

Fabrikamızda, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Burdur, Isparta meralarında beslenen ve İslami usullere göre kesimi yapılan, helal Sertifikasına sahip yerli besi dana etleri gerekli tüm denetim raporları, kalite, hijyen kontrolleri yapıldıktan sonra usta kasaplarımız tarafından parçalanarak kemik ve sinirlerinden ayrılır, kıyma makinesinden geçirilip satışa hazır hale getirilir

Dana etinin kaburga kısımlarından çekilerek elde edilen orta yağlı kaburga kıymamız köftelerde tercih edilir. Ortalama %20 yağ oranına sahiptir. Köfte, kıymalı makarna sosu, lahmacun ve pide gibi lezzetler hazırlamak için kullanabileceğiniz orta yağlı dana kıyma, daha fazla ve farklı yağlar kullanmanız gerekmeden lezzetli yemekler yapmanıza yardımcı olacaktır. Orta Yağlı Dana Kıyma Kalori & Besin Değerleri 100g Orta Yağlı Dana Kıyma ortalama 254 kalori içermektedir. Kaliteli protein olarak 100g Orta Yağlı Dana Kıyma ortalama 17.17 gr protein içermektedir. 

H.A.C.C.P, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve HELAL GIDA Sertifikaları mevcut olup her yıl yapılan denetimler sonrasında yenilenmektedir.